Závěsný peletový kotel HEVO | dodávka, montáž, servis

Závěsný peletový kotel hevo

Nástěnný kotel HEVO na pelety se jednoduše pověsí na zeď a topíte levně! Může zůstat v bytě a násypka může být až 6 m od něj, v garáži nebo ve sklepě. Spolehlivě nahradí plynový kotel a zlevní náklady na topení a teplou vodu až o polovinu. Je automatický a nabízí 3 možnosti systému plnění pelet (druhů A1, A2, B).

Výhody nástěnného kotle HEVO na pelety

1. RYCHLÉ ZAPALOVÁNÍ – křemíkový zapalovač umožňuje okamžité spuštění kotle. Není ovlivněn vlhkostí a tvrdostí paliva, zabraňuje tím selhání zapalování a zaručuje nižší spotřebu a větší spolehlivost.

2. UNIVERZÁLNÍ VÝSTUP PRO KOUŘOVOD – možnost nastavení pro horní výstup nebo pro zadní výstup kouřovodu z kotle.

3. AUTOMATICKÉ ČIŠTĚNÍ – zajišťuje konstantní účinnost díky neustálému čištění v průběhu práce kotle. Čištění je ovládané systémem elektronického řízení, kde úplně odpadá údržba. Díky stálé čistotě v celém systému je spalování ekologické a emise z něj jsou minimální.

4. ODPOPELŇOVAČ – popel je automaticky exportován z kotle do externího popelníku. Tento systém zaručuje uživateli celkový komfort a minimální údržbu. Popelník pak stačí vyprázdnit jen několikrát za sezónu a popel využít třeba ke hnojení zahrady.

5. OVLÁDÁNÍ – ovládání kotle není náročné. Může se ovládat na displeji umístěném přímo na kotli, bezdrátovým termostatem/ovladačem nebo ze smartphonu přes Wi-Fi pomocí aplikace.

Je čas vyměnit starý plynový kotel za peletový, a navíc se stejným připojením?

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis nástěnných kotlů HEVO na pelety!

Neváhejte nás kontaktovat, PM-SERVIS

Rozšířili jsme služby o zemní a výkopové práce!

Nově vám nabízíme výkopy základů, jezírek, bazénů, přípojek, drenážek, různých nádrží, chodníků až do hloubky 2,6m. Rádi vám pomůžeme s terénními i finálními úpravami pozemků a svahováním s mini bagrem 2.7t